1-  برای خرید و سفارش آنلاین کیک و شیرینی می بایست در ابتدا عضو وب سایت لادن طلایی به آدرس ladantalaee.com شوید.

2-  افراد بالای 18 سال، تمام حقوق عضویت و انجام خرید را در سایت دارند و خرید برای افراد بین 12 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر است.

3-  هر نوع مشکلی در سفارش، اعم از عدم امکان تحویل دهی، موجود نبودن محصولات روزانه و یا هر مشکل دیگر قبل از تأیید نهایی لادن طلایی، به مشتری اعلام خواهد شد و تنها سفارش های تأیید شده تحویل خواهند شد.

4-  در صورت هر تغییر وزن قابل قبول (تغییرات وزن محصول نهایی) در محصول سفارش شده و در زمان ارسال، مابه‌التفاوت قیمت به عهده لادن طلایی خواهد بود.

5-  در صورت عدم حضور مشتری در محل تحویل و عدم قید ساعت مشخصی برای تحویل، خسارت وارده بر عهده‌ی شخص مشتری خواهد بود.

6-  پرداخت‌های فروشگاه آنلاین لادن طلایی از طریق درگاه‌‎های بانکی صورت می‌گیرد و مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در سامانه‌ بانکی به عهده سایت نخواهد بود.

7-  در صورت اختلال بانکی و برگشت خودکار وجه پرداختی پس از تحویل کالا ،  وجه برگشت خورده به صورت اعتبار منفی به حساب مشتری منظور خواهد شد.

8-  با توجه به تولید روزانه و دست‌ساز محصولات کیک و شیرینی ها توسط قنادی ها و تولید کنندگان خانگی؛ امکان تغییرات بسیار نامحسوس میان محصولات ارسالی و طرح انتخابی شما در سایت وجود دارد.

9-  در صورت عدم موجود بودن سفارش های پرداخت شده، محصولی مشابه با هماهنگی مشتری تحویل خواهد شد. برای این کار سفارش قبلی لغو شده و مورد جدید بایستی با هماهنگی لادن طلایی سفارش گذاری شود.​

10- حمل رایگان تنها برای سفارش های بالای 200 هزار تومان امکان پذیر است. (این طرح فعلا متوقف شده است)

11- سایت این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی یا موقت متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.