شیرینی لادن طلایی در تیر ماه سال 1391 در تهران و در منطقه شهرک گلستان (شهرک راه آهن) با پشتوانه سال ها تجربه علمی و عملی در زمینه آماده سازی و ارائه انواع شیرینی جات و خشکبار جهت خدمت رسانی به اهالی منطقه تاسیس و دایر گردید.

کلیه محصولات ما در وب سایت فروشگاه آنلاین قنادی لادن طلایی  به آدرس www.ladantalaee.com بصورت آنلاین قابل ارایه و فروش می باشد. شما می توانید محصولات خریداری شده را از طریق پیک درب منزل تحویل بگیرید و دیگر نیاز نیست در روزهای شلوغ و پر ترافیک به فروشگاه مراجعه کنید. فرهنگ سازمانی مشتری مدار می‌کوشد محصول و خدمات مورد نیاز مشتری را با کمترین قیمت فراهم کند. کافه درباری با این مدل و فرهنگ دنبال کارمندانی با انگیزه‌ای هست که دنبال ارائه‌ی محصولات نوآورانه بوده و تعداد مشتری‌های این مجموعه را افزایش دهد. کارمندانی که با سایر همکاران خود دائم در تعامل هستند و تلاش می‌کنند مشتری‌های مجموعه را راضی نگهدارند.

لادن طلایی با بهره گیری از متخصصین با تجربه و کارشناسان خبره ، به عنوان قنادی (شیرینی فروشی) پیشرو و مدرن ، با تمرکز به مشتری مداری و ارائه محصولات بصورت آنلاین و با تلاشی مستمر با ساختار و نظامی هماهنگ و علمی ، همواره بهبود مداوم را با الگو قرار دادن سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات:

ISO 9001:2015

ISO 10004:2018

ISO 10002:2018

و سیستم رضایتمندی مشتری و رسیدگی یه شکایات مشتریان مدنظر قرار می دهد.

مدیریت و صاحب امتیاز نماد شیرینی لادن طلایی آقای رضا ناموری راد مفتخر می باشد که کلیه شیرینی های خشک و تر و همچنین خشکبار این مجموعه را جهت خرید بصورت آنلاین در فروشگاه آنلاین لادن طلایی جهت آسایش مشتریان عزیز قرار داده است. شیرینی فروشی لادن طلایی با جهت گیری و تعیین مقاصد ذیل، مشارکت موثر کلیه کارکنان را جهت نیل به آنها جلب می نماید:

  1. ارتقای نام و اعتبار قنادی
  2. رعایت کامل الزامات غذا و ایمنی سلامتی با رویکرد افزایش سطح کیفی و افزایش رضایتمندی
  3. بکارگیری منابع انسانی کارآمد، متخصص و متعهد و نیز تجهیزات پیشرفته مرتبط
  4. تعامل صادقانه با کلیه مشتریان و ایجاد وفاداری در مشتریان
  5. نظارت تمام وقت در خط تولید توسط مدیریت یا نماینده آن
  6. به کارگیری مواد اولیه با کیفیت ، مرغوب و حلال در جهت کنترل کیفیت محصول نهایی
  7. آموزش هدفمند و پیوسته ، جهت افزایش سطح دانش و بینش رفتار کارگران
  8. استفاده از فن آوری روز دنیا و تلاش برای به روز شدن از نظر تولیدی و کیفیت
  9. تلاش برای بهبود و بهینه سازی عملکرد در جهت کار آفرینی

مدیریت ارشد اعلان و ابلاغ و همچنین رعایت کلیه موارد فوق ، همدلی ، همکاری و تعهد کلیه کارکنان را پیش نیاز پیشرفت و بهبود مداوم سطح کیفی فروشگاه دانسته و بنا به نیاز این خط مشی را مورد بازنگری قرار خواهد داد.

شما مشتریان عزیز در همین راستا کلیه پیشنهادات و انتقادات و شکایات خویش را می توایند از طریق شماره های تماس: 44749642  – 09122277635   با ما در میان بگذارید و ما در این مهم یاری نمایید.

ضمنا لازم بذکر است که صفحه اینستاگرام این مجموعه به آدرس:

  ladantalaeepastry

قابل استفاده و مشاهده جهت دیدن کیک ها و دسرها و کلیه محصولات این مجموعه بصورت آنلاین می باشید.